Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Barcelona zaprezentowała trzeci komplet strojów

 12 września 2017, 13:32

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 62 komentarze

Firma Nike zaprezentowała trzeci komplet strojów FC Barcelony w sezonie 2017/18. Kasztanowy komplet jest już w sprzedaży w internecie oraz w oficjalnych sklepach Barçy.

Drużyna po raz pierwszy zagra w tych strojach 27 września w meczu ze Sportingiem Lizbona. W tym sezonie zdecydowano się na odważny i innowacyjny projekt, podkreślający unikalną pozycję klubu na świecie. Do jego wykonania wykorzystano technologię Aeroswift, by maksymalnie wykorzystać właściwości stroju oraz dodać nowoczesne detale.

Koszulka, spodenki oraz getry są w kolorze kasztanowym. Koszulka ma okrągły dekolt, a jej krój jest nieskomplikowany. Geometryczny wzór na koszulce i getrach przyciąga jednak uwagę. Koszulka ma oprócz tego pomarańczowy pasek na ramionach ze wzorem mającym nawiązywać do słynnej barcelońskiej architektury. Również numery zawodników są w kolorze pomarańczowym. Znajdziemy tam także napis Barça, podkreślający dumę z klubu i miasta.

Tylna część koszulki oraz spodenek wyróżnia się pomarańczowym paskiem, który zwiększa wentylację i swobodę ruchów. Do wykonania getrów wykorzystano technologię Nike grip, by ulepszyć kontakt stopy z butem. Także tam możemy zobaczyć napis Barça w kolorze pomarańczowym.

Cały komplet jest już w sprzedaży. Zawodnikiem wybranym do jego reklamy był Sergi Roberto. − Jako piłkarz zawsze chcę wychodzić na boisku, czując się pewnie. Jestem dumny z noszenia nowego kompletu strojów inspirowanego moim miastem i kulturą. Nowoczesność i krój tego kompletu są na zupełnie nowym poziomie - powiedział wychowanek Barcelony.

Tagi:

Klub

stroje

Udostępnij:

Komentarze (62)

Gorące tematy