Następny mecz:  Juventus  -  Barcelona     ·  środa, 22 listopada 20:45  ·  5. kolejka Liga Mistrzów , Gr. D   ·  Transmisja: TVP 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Filipe Luis: Podziwiam Messiego, nigdy nie robił mi wyrzutów

11 września 2017, 18:40

Dariusz Maruszczak

Źródło: Sport

26 komentarzy

Filipe Luis: Podziwiam Messiego, nigdy nie robił mi wyrzutów

Lewy obrońca Atlético Madryt Filipe Luis udzielił wywiadu magazynowi Panenka, w którym wypowiedział się na temat relacji z Leo Messim, odejścia Neymara z Barcelony i przybycia Paulinho do katalońskiego klubu.

– Podziwiam Messiego. Nigdy nie robił mi wyrzutów w żadnym ze spotkań, które graliśmy. Nigdy nie prosiłem go jednak o koszulkę, ponieważ wychodzę na boisko, żeby zwyciężyć, a nie po to, by móc powiedzieć, że grałem przeciwko niemu – oświadczył Filipe Luis, który słynie z tego, że nigdy nie przebiera w środkach, a kiedyś został nawet wyrzucony z boiska za brutalny atak na Messiego w meczu Atlético z Barceloną.

Lewy obrońca odniósł się również do transferu Neymara do PSG. – Dobrze wybrał, przechodząc do PSG. Ludzie zobaczą, że jest inny. Neymar jest teraz rozluźniony i szczęśliwy. Piłkarze na takim poziomie nie zmieniają drużyny dla pieniędzy.

Filipe Luis uważa też, że jego rodak Paulinho „zaskoczy wielu ludzi” w Barcelonie i jego zdaniem „jeśli nie będzie pasował do Barçy, to będzie pasował do Atlético”.

Brazylijczyk również podał w wątpliwość zasadność ewentualnego przyznania Złotej Piłki Cristiano Ronaldo. ­– Złota Piłka jest subiektywna. Cristiano nie zrobił nic w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Udostępnij:

Komentarze (26)

Gorące tematy