Umtiti żegna Neymara

Majerr

2 sierpnia 2017, 19:36

Mundo Deportivo

76 komentarzy

W najbliższych dniach z pewnością wiele osób związanych z Barçą będzie żegnało się z Neymarem, który po czterech latach pobytu w stolicy Katalonii zdecydował się opuścić Camp Nou. Po Leo Messim swoją wiadomość do Brazylijczyka wysłał Samuel Umtiti.

Francuski środkowy obrońca zwrócił się do Neymara następującymi słowami: „piękny wspólny sezon, bracie, zarówno na boisku, jak i poza nim. Dużo szczęścia”. Hiszpańscy dziennikarze zauważyli, że ten wpis nie umknął uwadze Dembélé, który jest jednym z głównych faworytów do zastąpienia Neymara.

Napastnik Borussii Dortmund oznaczył, że spodobała mu się wypowiedź jego rodaka. Warto zwrócić uwagę, że także Lucas Digne „polubił” wiadomość zamieszczoną przez 23-letniego obrońcę.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bracie haha. Rozbrajaja mnie te pisania na portalach spolecznosciowych.

Ten transfer to mega strzal w kolano.dla FCB bo nikt teraz nie zacznie rozmow z Barcelona ponizej 100mln nawet nie za jakas mega gwiazde. Neymara zawsze mialem w d....e, ciesze sie, ze.odchodzi bo to clown a nie crack ale chodzi tutaj o zaporowe ceny jakie potem.beda na rynku

To Dembele do Barcy ;)

Ja tez polubie. Spodziewajcie sie mnie w Barcelonie. Transfer tuz tuz.

Digne lubi to.

Dobrze wiecie ze Dembele i tak do nas nie przyjdzie

No, akurat to, że Digne lubi takie posty mnie nie dziwi. xD

Dembele lubi post bo zwolniło się dla niego miejsce, oby do nas trafił w tym okienku. Młody, ambitny, poukładany, normalnie jakby był szyty pod Barcelonę i zastąpienie Neymara.

Luuudzie, weźcie w końcu zluzujcie, to jest poważny serwis informacyjny??? Najpierw było N€ymar to N€ymar tamto , teraz ten , tamten, owen (może Owen?) żegna N€ymara, jakieś wpisy z twitterów, sritterów itp zamiast konkretnych informacji o drużynie. Trzeba mieć nie wiem jaką cierpliwość żeby wyłowić jakiegoś normalnego newsa w tym zalewie pierdół dotyczących gościa który lada chwila przestanie być piłkarzem Barcy. Jeszcze wpis z netu babci klozetowej i można będzie stwierdzić że bardziej treściwy jest pudelek.

Gdyby przyszedł do nas Mbappe to nie dość że byśmy zagrali na nosie Realowi to do tego taki kot w składzie...

:((( Jeśli faktycznie odejdzie to straszny cios dla nas :( Fakt nie ma ludzi nie zastąpionych ale mogli by zejść troszkę z ceny i wyrwać Verratti'ego a resztę uciułać na Coutinho i Dembele oczywiście trzeba będzie coś dołożyć do tego ale chyba się opłaca

Ciekawe czy Semedo podziękuje za wspólne tournee :)

Dembele może grać na lewym skrzydle? Bo jeśli ma przyjść to chyba tylko na miejsce Neya.

Ten transfer podniesie ceny innym zawodnikom i takie ceny jak 120 150 milionów będą zupełnie normalne ;) Co to się porobiło :D

Jak NEYMAR odejdzie to powinny pójść ofert w wysokością 110 mln za Dembele i Dybale i czekać który klub sie zgodzi i skupić sie na Coutinho

Juz w poprzednim sezonie byo wiadomo, ze Dembele kiedys do nas trafi. Teraz jest ten moment.

żeby nasz zarząd był ogarnięty nie bał bym się o nic, za taką kasę można by wyciągnąć i Dembele z Borussii i Mbappe, ich oboje, bo trzeba pamiętać że Barca ma jeszcze 80 baniek na transfery, co było powiedziane na początku okienka, to daje 300 mln, za takie pieniądze można zrobić takie transfery że nie będzie czuć starty Neymara, ale to jest nasz zarząd, więc nie wiadomo, nie byłbym zdziwiony żeby postawili na Tello czy Munira w razie niepowodzenia z Coutinho

Dembele polubił NAPIWNO chcę do Barcy heheh

Za pieniadze ze sprzedaży chcialbym Debmele na skrzydlo oraz Couthinho/ Eriksen do srodka.

No Digne lubi to i wcale mu się nie dziwię bo Neymar strasznie go olewał na boisku. Chyba największy wygrany po odejściu Neymara.

konto usunięte

no raczej nikt nie przyjdzie zobaczycie

Teraz tylko się modlić o zdrowie Messiego i jakiś transfer dwóch zawodników ofensywnych, bo jeśli tego nie będzie to nie widzę w tej drużynie błysku.

Digne polubił posta, bo na boisku nie za dobrze mu się współpraca układała z Neyem na stronie i pewnie sie "cieszy" z jego odejścia :D

Dembele i Cou i nie odczujemy straty Neya.

konto usunięte

Dawać Dembele !!!

Jaka jest klauzula dembele?