RAC1: Barça doszła do porozumienia z Coutinho

Dariusz Maruszczak

25 lipca 2017, 23:44

RAC1/Twitter/Mundo Deportivo

246 komentarzy

Barcelona przyspieszyła w ostatnich godzinach negocjacje w sprawie sprowadzenia Philippe Coutinho. Jak donosi radio RAC1, kataloński klub osiągnął już nawet porozumienie z piłkarzem.

Według RAC1, które zazwyczaj jest dobrze poinformowanym źródłem w tematach związanych z Barçą, Katalończycy uzgodnili z Coutinho wszystkie szczegóły i teraz pozostały jej negocjacje z Liverpoolem odnośnie kwoty transferu. Początkowe doniesienia wskazywały, że klub z Anfield odrzucił ofertę opiewającą na 75 milionów euro. Być może Barcelona będzie musiała zatem przeznaczyć na Brazylijczyka nawet ponad 80 milionów.

Problemem dla Barcelony może być stanowisko trenera Liverpoolu Jürgena Kloppa, który za każdym razem oświadczał, że Coutinho nie jest na sprzedaż. Trzeba mieć na uwadze, że do realizacji transferu brakuje najważniejszego - porozumienia obu klubów. Mundo Deportivo pisze jednak, że niemiecki trener The Reds mógłby spojrzeć przychylniejszym okiem na transfer Brazylijczyka, jeśli na Anfield trafiliby Naby Keita i Virgil van Dijk.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Może ta cała szopka z Neymarem to ukartowany ruch przez niego do zmuszenia zarządu do działania na rynku transferowym :D . Pique Prezydent , Neymar dyrektor sportowy :D .

@matixx190: Wszystko jest możliwe :D kupuję Twoją teorię w ciemno :P

@matixx190: I Messi który tym wszytkim rządzi haha

@pasquda: Wystarczy pique :D
« Powrót do wszystkich komentarzy