Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Iniesta i Sergi Roberto podziękowali kibicom za wsparcie

 22 maja 2017, 10:30

 Majerr

Źródło: Mundo Deportivo

 5 komentarzy

Choć Barça dokonała wczoraj remontady i pokonała Eibar 4:2 w ostatnim meczu ligowym w sezonie 2016/17, to puchar mistrzowski i tak powędrował do Madrytu. Po spotkaniu z Baskami za wsparcie do samego końca kibicom Barçy podziękowali Andrés Iniesta i Sergi Roberto.

Po meczu Andrés Iniesta zamieścił na swoim koncie na Twitterze następującą wiadomość: „staraliśmy się aż do ostatniego meczu. Podziękowania dla kibiców za wsparcie. Teraz czas myśleć o finale Pucharu Króla. Naprzód drużyno, Força Barça!”.

W bardzo podobnym tonie zwrócił się do fanów Sergi Roberto. Prawy obrońca Barçy, dla którego sezon 2016/17 dobiegł już końca, napisał na swoim koncie na Twitterze: „staraliśmy się do samego końca, ale nie udało się… Podziękowania dla wszystkich, którzy byli z nami do ostatniej sekundy! Força Barça!”.

Bardzo krótką wiadomość zamieścił również Samuel Umtiti. Na swoim koncie na tym samym portalu społecznościowym francuski środkowy obrońca wstawił swoje zdjęcie z meczu przeciwko Athleticowi z podpisem: „zmierzając ku przyszłości”.

Udostępnij:

Komentarze (5)

Gorące tematy