Filipe Luis: Barça jest chroniona

Majerr

6 kwietnia 2016, 11:25

AS

100 komentarzy

Filipe Luis nie ugryzł się w język i po zakończeniu wczorajszego meczu w ostrych słowach odniósł się do decyzji sędziego.

Spotkanie: Rozpoczęliśmy dobrze aż do momentu tego niesłusznego wyrzucenia Torresa, które mocno wpłynęło na mecz. Wiedzieliśmy, że to mogło się wydarzyć.

Robert Fernández stwierdził, że oba zespoły zostały poszkodowane: Nie wiem, jakie spotkanie oglądał ten pan. To godne pożałowania. Użyłem już ostrych słów po zajściu z Messim w Lidze, jednak uważam, że Barça jest chroniona. Odczuwa się to, że ma dużą siłę. Karze się nas bardziej, stosując większy rygor, a to mocno boli. Widać, że pojawia się strach, że mogą zostać wyeliminowani. A to szkodzi UEFA. Teraz pozostaje tylko dalsza praca.

Jedenastu na jedenastu: Byliśmy lepsi, graliśmy swoje spotkanie, będąc zamkniętymi z tyłu i wyprowadzając kontry. Dwie kartki zaprzepaściły pracę całego tygodnia, a była to dobra praca. Wciąż pozostajemy w grze, ale mamy już mniejsze szanse, ponieważ straciliśmy Torresa. To boli. Szatnia jest wkurwiona. Ciężko walczy się, płynąc pod prąd.

Sytuacja z Suárezem: Ja zostałem wyrzucony i ukrzyżowany po zagraniu na Messim. Co muszą zrobić oni, aby zostać wyrzuceni? To agresja, czerwona kartka. Ja zostałem słusznie ukrzyżowany, ale takie zagrania również są karalne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oczywiście, że jest i powinna być chroniona przed boiskowymi bandytami typu Pepe, Ramoz Juanfran, Filipe Luis i wielu innymi. Po to są sędziowie.

@bazyli: Wolę 'bandytów' jak Juanfran, niż Bezmózgiego Suareza
« Powrót do wszystkich komentarzy