Cristiano Ronaldo: Messi zdobędzie Złotą Piłkę

Ola

13 listopada 2015, 12:04

Mundo Deportivo

194 komentarze

W rozmowie z angielską telewizją ITV Cristiano Ronaldo wypowiedział się o tegorocznej Złotej Piłce i swoich relacjach z Leo Messim.

– Messi wygra w tym roku, bo o trofeach tego typu decydują głosy. Wygrywasz rozgrywki, wygrywasz Ligę Mistrzów… Ja mam za sobą prawdopodobnie najlepszy sezon na poziomie indywidualnym w mojej karierze, co jest dobre, byłem też najlepszym strzelcem w Europie… Ale o Złotej Piłce decydują głosy. Będzie ciężko. Nie martwię się tym za bardzo, już mówiłem wielokrotnie, że nigdy nie spodziewałem się, iż zdobędę Złotą Piłkę trzykrotnie. Już to osiągnąłem.

– Leo gra dla jednego klubu, ja dla innego. On wygrał wszystko, co mógł. Ja zrobiłem to samo. Mamy dobre relacje i szanujemy się, choć nie jesteśmy bliskimi przyjaciółmi.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z tej wypowiedzi można wysnuć taki wniosek. Jestem najlepszy (mój najlepszy sezon) ale z powodu głosów (niesprawiedliwych) wygra Messi. Nie byłby sobą gdyby coś takiego od siebie nie dodał. Ma pecha, natura obdarzyła go talentem ale pozbawiła trochę rozumu.

@bazyli: Z twojego postu można (zaś) wysnuć taki wniosek. Cokolwiek by Cristiano (Ronaldo) nie powiedział (prasie) to i tak znajdziesz jakiś powód żeby go (Ronaldo) zhejtować.

(Wnioskowanie nie idzie ci dobrze.)
edit. Ja (zaś) gubię nawiasy.

@bazyli: tak samo to odebrałam jak ty

@Fingolf: Byłoby lepiej gdyby nie wypowiadał się przy każdej możliwej okazji nt Leo i nie podkreślał co on (Ronaldo) takiego osiągnął. Leo na jego temat się nie wypowiada a jeśli to robi to bez jadu.
Najlepiej zrobisz jak wrócisz na stronę Realu, tam będziesz czuł się po prostu lepiej.
« Powrót do wszystkich komentarzy