Manchester United i Liverpool zainteresowane Danim Alvesem

Gołąbka

3 października 2014, 12:31

Sport

71 komentarzy

Pogłoski o możliwym odejściu brazylijskiego obrońcy po zakończeniu sezonu wzbudziły zainteresowanie ze strony różnych angielskich klubów.

W wypowiedzi dla O Globo Dani Alves przyznał, że w przyszłym sezonie będzie grać w Anglii. Słowa te wzbudziły zainteresowanie wśród wielkich klubów Premier League. Jak donosi Daily Star, o zakontraktowaniu piłkarza po zakończeniu sezonu myślą Manchester United i Liverpool.

Ze względu na różne błędy w defensywie drużyna Louisa Van Gaala ma ciężki początek sezonu. Alves mógłby być rozwiązaniem, choć jak wiedzą kibice Barcelony, Brazylijczyk nie wyróżnia się solidnością w defensywie.

Kolejnym klubem, który chętnie widziałby Daniego w swoich szeregach, jest Liverpool. Kontrakt Glena Johnsona wygasa pod koniec sezonu, a na Anfield nie są skłonni do jego przedłużenia ze względu na duże wymagania finansowe zawodnika.

Takie zespoły jak Chelsea, Manchester City czy Arsenal mają dobrze obsadzoną pozycję prawego obrońcy i nie przejawiają zainteresowania Alvesem.

Jeśli odejście Daniego okaże się faktem, w przyszłym sezonie Barcelona będzie miała na jego pozycję jedynie Douglasa i Montoyę ze względu na sankcje, które uniemożliwiają zakup piłkarzy w dwóch najbliższych okienkach transferowych.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak pójdzie do MU to już będą dołowali całkowicie ....
« Powrót do wszystkich komentarzy