Wymiana Alexisa na Llorente?

Ola

23 czerwca 2014, 14:35

Sport

341 komentarzy

Świetna postawa Alexisa Sáncheza na mistrzostwach świata wpłynęła na wzrost jego wartości rynkowej. Barça jest gotowa sprzedać Chilijczyka, ale za minimum 25 milionów euro. W czasach kryzysu jest to suma osiągalna tylko dla nielicznych. Z tego powodu różne klub proponują Barcelonie operacje wymiany piłkarzy.

Ostatnia taka propozycja napłynęła z Juventusu, który bardzo chce wzmocnić swój zespół Alexisem Sánchezem. Według włoskiego dziennika Tuttosport klub z Turynu postanowił podsunąć Katalończykom pomysł wymiany Chilijczyka na Llorente. Hiszpan, mimo 17 bramek zdobytych w minionym sezonie, nie został powołany na mundial przez Vicente del Bosque.

Luis Enrique szuka solidnej „dziewiątki", a 29-letni Llorente mógłby zaakceptować wyzwanie i zgodzić się być częścią planu B Barcelony. Trudno się spodziewać, by Fernando miał zostać zawodnikiem pierwszego składu w drużynie, w której na jego pozycji występuje Messi, jednak z pewnością byłby idealną alternatywą na mecze ze szczelnie broniącymi się rywalami.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zubi jest tępy ale chyba nie aż tak ...
« Powrót do wszystkich komentarzy