Porozumienie z United Arab Bank

Robert Wojtczak

10 września 2013, 12:22

FCBarcelona.cat

592 komentarze

FC Barcelona ogłosiła porozumienie z United Arab Bank (UAB), które potrwa trzy lata i zakończy się w lipcu 2016 roku. Podpisana umowa przekształca UAB w „oficjalnego patrona klubu FC Barcelona” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to jednocześnie pierwszy bank w ZEA, który nawiązuje współpracę z klubem piłkarskim.

Uważany za najszybciej rozwijający się bank w Zjednoczonych Emiratach Arabskich United Arab Bank zamierza promować narodowe zamiłowanie do futbolu i FC Barcelony. Jako oficjalny sponsor klubu bank stworzy specjalną linię produktów by zaspokoić potrzeby kibiców w ZEA.

Ogłoszenie porozumienia miało miejsce w centrum handlowym Mirdiff City Centre w Dubaju. Klub reprezentowany był przez Javiera Fausa, wiceprezydenta klubu ds. ekonomicznych i strategicznych oraz Manela Arroyo Péreza, dyrektora tego samego działu. Ze strony UAB pojawili się prezes Paul Towbridge, Tony Graham, dyrektor działu bankowości detalicznej i Szejk Mohammed Abdulla Al Nuaimi.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z porozumienia, do którego doszliśmy z United Arab Bank”, mówił Javier Faus. „Będzie to pierwszy oficjalny bank FC Barcelony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także pierwszy socio finansowy poza granicami Hiszpanii i Andory. Wybraliśmy UAB z kilku względów, jak na przykład dużą możliwość rozwoju – największą  w ZEA, czy entuzjazm, który wnoszą do swoich projektów. Członkowie naszego klubu dzielą podobną filozofię i pasję do futbolu”.

Wiceprezydent ds. ekonomicznych pragnął także „pogratulować panu Paulowi Trowbridge’owi i jego zespołowi za inicjatywę ogłoszenia naszej współpracy w tym centrum handlowym i za wspaniałe przyjęcie, jakie otrzymaliśmy od tutejszych kibiców Barçy”. Dodał także: „FC Barcelona jest znana ze swojego unikalnego stylu oraz ambicji bronienia wartości i ideałów, w które wierzy. Jesteśmy pewni, że porozumienie z United Arab Bank w najbliższych latach będzie bardzo satysfakcjonujące”.

Ze swojej strony prezes Zarządu Paul Towbridge powiedział: „Jesteśmy bardzo podekscytowani z możliwości współpracy z FC Barcelona – marką, która podziela nasze wartości i uosabia mentalność zwycięzcy. United Arab Bank miał bardzo udane lata 2012 i 2013. Pokazaliśmy naszą siłę przez wiele osiągnięć. Wybór klubu stawia nas w gronie najważniejszych graczy sektora bankowego w regionie. Współpraca pomoże im także osiągnąć ich aspiracje względem tego kraju”.

United Arab Bank rozpoczął współpracę wielką akcją promocyjną, w której 14 zwycięzców będzie mogło obejrzeć mecz FC Barcelony na żywo 24 września na Camp Nou. Bank zamierza także wypuścić całą serię produktów i usług, które także dadzą możliwość zasiąść 1500 klientom na stadionie Dumy Katalonii.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Co to ma być ?!?! Jak nie Katar to teraz czas na Arabów... to chyba jakaś kpina jest...-.-
Teraz się tylko modlić żeby Barcy jakiś Arab nie wykupił, albo mecze Barcy odbywały się o Bóg wie jakiej godzinie, bo Chińczyki chcą oglądać....
Myślę, że czas się ogarnąć i odpuścić sobie tą Azję, bo serio światem futbolu zaczyna rządzić pieniądz a nie dobro piłki...

Zamiast głupoty pisać pomyśl o tym jakie koszta związane są z funkcjonowaniem takiego klubu jak Barca.

Owszem, pewnie kosztuję ale nie przeszkadza Ci to że Katarczycy i Araby wszędzie chcą mieć swoje udziały ? Wszędzie wpychają te swoje brudne pieniądze, a jeśli będzie nadal tak jak jest to słynne "mes que un club" przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie... i wolę żeby Barca nie wygrywała co roku ligi a niżeli miała się sprzedać Katarczykom.

bez tego nie zrobisz nic,nie będzie kasy na transfery,z czasem Barcelona przestałaby być konkurencyjna bo takie pokolenie wychowanków nie trafia się zawsze....

To jest tylko sponsor a nie właściciel.

http://www.youtube.com/watch?v=wHZZZyZV6Mg
Polecam posłuchać i skupić się na pierwszych słowach. Coś w tym jest...
« Powrót do wszystkich komentarzy