Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Maciej Łoś

16 października 2021, 07:45

24 komentarze

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

Mundo Deportivo informuje na swojej stronie tytułowej, że znów pojawiają się problemy z przedłużeniem kontraktu Ousmane'a Dembélé, a Raheem Sterling znajduje się w zasięgu. Pedri po podpisaniu nowego kontraktu: "Chcę osiągnąć wszystko"; "Klauzula w wysokości miliarda euro jest dla mnie sygnałem, że klub na mnie stawia". Real Madryt złożył ofertę Paulowi Pogbie - Francuz miałby zarabiać 14 milionów euro za sezon i otrzymać 30 milionów premii za podpis. Koszykarze Barçy wygrali 85:81 z Monaco.

"Ogłosimy zmartwychwstanie Barcelony" - Sport prezentuje wywiad na wyłączność z Joanem Laportą: "Espai Barça będzie odniesieniem dla całego świata"; "Jeśli nie uda nam się zatwierdzić artykułu 67., podamy się do dymisji"; "Moim najgorszym momentem było odejście Leo Messiego". Pedri po podpisaniu nowego kontraktu: "Barça podniesie się i zacznie wygrywać". W Valdebebas odbędzie się mecz rezerw Realu i Barcelony, w którym nie ma faworytów. Solidarny Kun Agüero. Koszykarze Barçy odnieśli wymęczone zwycięstwo w dogrywce z Monaco.

"Szczęśliwy i optymistyczny" - Pedri powiedział na konferencji prasowej po podpisaniu nowego kontraktu z Barceloną, że chce wygrać z klubem wszystko. Koszykarze Barçy odnieśli drugie zwycięstwo w dogrywce, tym razem pokonując 85:81 Monaco. Neuville i Evans jadą ramię w ramię w Rajdzie Katalonii. Marc Brustenga: "Nie jest łatwo być zawodowcem".

"Przegraliśmy bitwę, wygramy wojnę" - UEFA przygląda się bramce Mbappe z finału Ligi Narodów w celu zmiany przepisu o spalonym. Jeśli Real Madryt zgłosi się po Pogbę, ten się zgodzi. Real Sociedad powalczy o lidera bez Mikela Oyarzabala. Levante i Getafe, którzy mają nowych trenerów, zmierzą się w bezpośrednim starciu. Marcos Llorente będzie gotowy na Liverpool. Laporta przejęzyczył się, nazywając Pedriego Messim. Raúl zadebiutuje jako trener w Klasyku rezerw. Fernando Alonso: "W Red Bullu walczyłbym o tytuł".

"Lewandowski woli Real" - Polak poprosi Bayern o odejście w przyszłym oknie transferowym, żeby móc przyjąć ofertę Królewskich. Jego obecny kontrakt wygasa w 2023 roku. Jest jednym z pewnych kandydatów do zdobycia Złotej Piłki. Pedri podpisał nowy kontrakt: "Podniesiemy się i będziemy wygrywać trofea". Tadej Pogacar: "Jeżdżę dla radości, nie historii". Koszykarze Realu wygrali 88:65 z Panathinaikosem. IFAB zastanawia się nad zmianami w przepisie o spalonym po golu Mbappe w finale Ligi Narodów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

'problemy z przedłużeniem kontraktu Dembélé' Nie ma żadnych problemów bo nie będzie żadnego przedłużenia, to jest oczywiste od dłuższego czasu. Gdyby chciał z nami zostać to już dawno by podpisał.
konto usunięte

Sorry ale Lewy jest drewniany, nasz dupay na 100 wiecej luzu i kleju w nodze.

Co jak co ale AS okładki swoich gazet raz na jakiś czas ma świetne ;)

Poprzewracało się w główce i tak niezbyt mądrej pewnemu kogucikowi. Oj jak on nam co roku pięknie "odpala". Ilu tu on ma obrońców jego wielkiego talentu. Jakiż to on jest mega zdolny. Kocur, geniusz, drybler. Nic dodać, nic ująć.

Tylko ja kolejny rok widzę co innego. Słabego, szklanego, rozkapryszonego gówniarza i najemnika, który odejdzie szybciej niż wam się wydaje, jeżeli dostanie centa więcej niżeli tu.

Zaczyna mnie wkurzać ten Dembele. Niech się ogarnie wkońcu i zdecyduje czy chce grać w Barcelonie czy nie. Na handel go albo wymiana za Sterlinga

Po co Realowi lewy jak mają benzeme

Jeśli Barcelona chce kogoś ściągnąć za free to już powinni coś działać. A ten Dembele powinien dostać kopa w głowę, bo dalej ma w głowie burdel.Niech odda kasę, która otrzymywał i która Barcelona zapłaciła BVB . Tyle sezonów na L4 i jeszcze ma wymogi ,teraz powinien być piłkarzem, który zarabia najmniej .

Ha, ha, Lewandowski w Madrycie, odc. 910475. ;)

Skoro real zaproponował pogbie kontrakt to ukarać ich za rozmowy z piłkarzem po za oknem transferowym . Mogą proponować od 1 stycznia. Bana im!

Ale by taki Lewy siadł w Barcelonie

Lewy ty siedź w Bayernie bo to klub skrojony dla ciebie...
Zaczniesz chłopie wędrować to słuch o tobie zaginie i przeminiesz jak mgła wraz ze wschodem słońca.

Dembele to niech sie lepiej nie ośmiesza. To jak ten gość wydoił ten klub, to głowa mała. A jeszcze warunki mu nie odpowiadają, gdy Barca cały czas na niego stawiała i broniła.