García Pimienta krytykuje grę Barcelony Ronalda Koemana

Julia Cicha

21 września 2021, 16:40

AS, Sport

16 komentarzy

Fot. Getty Images

Były trener Barçy B Francisco Javier García Pimienta był dziś gościem programu „Què t\'hi jugues?” i skomentował bieżącą sytuację Barcelony.

- Problemem jest to, że we wtorek Barcelona grała źle w obronie, a wczoraj grała źle w ataku. Piłkarze nie są przyzwyczajeni do robienia ani tego, ani tego.

- Wszyscy wiemy, jakim rodzajem trenera jest Koeman. Ma swoją ideę piłkarską i chce wygrywać po swojemu, w sposób, który uważa za najlepszy dla drużyny. Jednak zarówno w obronie, jak i w ataku nie oglądamy takiej Barçy, jaką byśmy chcieli.

Przypomnijmy, że García Pimienta został kilka tygodni temu zwolniony i zastąpiony Sergim Barjuanem. W przeszłości mówiło się nawet, że mógłby zostać pierwszym trenerem Barcelony, a nawet teraz powracają takie głosy w mediach. Sam zainteresowany nie skomentował jednak tego tematu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czy moze ktos wyjasnic po krotce, dlaczego Pimienta zostal zwolniony skoro mial poparcie mlodziezy i calkiem dobre wyniki?

@El dominatore być może zarząd uznał, że skoro nie osiągnął głównego celu, czyli awansu do drugiej ligi, to trzeba spróbować zatrudnić kogoś nowego. Poza tym, Laporta najwidoczniej chciał mieć na tym stanowisku swojego człowieka

@El dominatore Barca b miała największy budżet w lidze, ale nie awansowała więc te wyniki mniej.
« Powrót do wszystkich komentarzy